Dla każdego bliskość drugiej osoby może oznaczać coś zupełnie innego. Niektórym wystarczą niezobowiązujące spotkania, drudzy oczekują pełnej dyspozycyjności i trwałego związku, wspólnego życia pod jednym dachem. Nie brakuje zwolenników otwartych związków, osób czekających z konsumpcją relacji do ślubu, czy skaczących z przysłowiowego kwiatka na kwiatek. Najważniejsze jest to, aby obie strony były zadowolone. To w jaki sposób uda im się to osiągnąć, będzie już inną kwestią. Wiele kobiet nie żyje marzeniami o znalezieniu tego jedynego i chce czerpać jak najwięcej korzyści z życia, decydując się na sponsoring. Bycie sugar baby ma wiele zalet.

sugar daddy znaleźć sponsora porta goldbikiniclub
kobieta w spotkaniach GFE

 Jeśli komuś zależy na przeżyciu niezwykłych chwil, wspaniałych przygód, to sugar dating jest świetną opcją. Sugar daddy zabierze swoją sugar baby do różnych miejsc, tworząc niezwykłe wspomnienia. Bycie sugar babe to sposób na korzystanie w pełni ze wszystkich uroków życia i to na cudzy koszt. Wiele osób nie lubi swojej pracy, marnowania czasu na coś nudnego, zadowalania się satysfakcjonującym wynagrodzeniem. Sugar daddy doceni towarzystwo sugar babe, która będzie mogła zarabiać, dobrze się przy tym bawiąc. Słodki romans dodaje pewności siebie, każda kobieta chce znajdować się w centrum uwagi, czuć się pożądana. Uszczęśliwianie swojego sugar daddy wiąże się z szeregiem korzyści, jego hojność wrasta. Na takiej relacji korzystają obie strony, wystarczy uzgodnić wspólnej wszystkie jej szczegóły i trzymać się ustalonych zasad. W takim przypadku zarówno sugar babies jak i sugar daddies będą zadowoleni prowadząc taką relację.

Długoterminowa relacja sugar daddy z sugar baby

Sugar baby przyciąga bezpieczeństwo finansowe, dlatego młode kobiety szukają dojrzałego i doświadczonego mężczyzny, który może pochwalić się wolnością finansową. Sponsoring nie jest relacją polegającą na tym, że jedna strona daje, a druga tylko bierze. Każdy musi zaoferować coś w zamian i jest to jasno określone w umowie sponsoringowej. Brak niedomówień sprawia, że relacja między sugar daddy i sugar baby jest owocna, długoterminowa. W sugar dating nie chodzi o jedną noc, ale o nawiązanie stałej relacji. Nie ma miejsca na zabawy w kotka i myszkę, wiecznym zwodzeniu i podchodach, jak ma to miejsce podczas filtrowania z nowo poznaną osobą. W sponsoringu wszystkie zasady są jasne dla obu stron, każdy wie, czego się spodziewać. Jest to duże ułatwienie dla obu stron. Sugar baby doceniają sponsorów z doświadczeniem życiowym, którym się z nimi dzielą. Jest to relacja, która może bardzo pomóc w realizacji planów w przyszłości. Sugar babies budują tak poczucie własnej wartości i jest to też dla nich lukratywny biznes - ze strony mężczyzn liczy się udana seks randka, oczywiście za jego pieniądze. Przed sugar baby otworem staje szereg nowych możliwości, o których mogłaby tylko pomarzyć, wiodąc zwykłe życie. Mieszkanie w luksusowym apartamencie, jedzenie kolacji w prestiżowej restauracji, uczestniczenie w ekskluzywnych przyjęciach, noszenie ubrań od topowych projektantów mody, spędzanie wakacji w egzotycznych krajach – kto nie chciałby wieść takiego życia? Z sugar daddy jest to możliwe, na wyciągnięcie ręki. Wystarczy zaoferować coś zmian i dostosować się do jego oczekiwań, aby zostać wynagrodzoną za swoje starania.

Nie każda kobieta potrzebuje stałego związku, który może ją wręcz męczyć. Niezobowiązująca relacja oparta na korzystnych zasadach jest czymś bardzo kuszącym. Wiele pań lubi spotykać się z dojrzałymi mężczyznami, którzy mają ustatkowane życie, nie muszą martwić się o kwestie finansowe. Luksusowy styl życia jest dodatkowym atutem, czynnikiem przyciągającym sugar baby.